ЗАТВОРИ

Седмична програма

ВсичкиНиво 1 (A1-1)Ниво 2 (A1-2)Ниво 3 (A2-1)Ниво 4 (A2-2)Ниво 5 (B1-1)Ниво 6 (B1-2)Ниво 7 (B2)Speaking Plus
Всички ниваНиво 1 (A1-1)Ниво 2 (A1-2)Ниво 3 (A2-1)Ниво 4 (A2-2)Ниво 5 (B1-1)Ниво 6 (B1-2)Ниво 7 (B2)Speaking Plus

Програма за всички нива

Програма за Ниво 1 (A1-1)

Програма за Ниво 2 (A1-2)

Програма за Ниво 3 (A2-1)

Програма за Ниво 4 (A2-2)

Програма за Ниво 5 (B1-1)

Програма за Ниво 6 (B1-2)

Програма за Ниво 7 (B2)

Програма за модул Speaking Plus

Програма за модул Немски за Германия

08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Пон
Понеделник
19.10.2020
19
Ниво 1
19.10.2020   11:00 - 13:00
A1 - day classes
Teacher: Koce
Present simple vs Present continuous (Discussing grammar)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:51)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
19.10.2020   11:00 - 13:00
A1 - day classes
Teacher: Koce
Present simple vs Present continuous (Discussing grammar)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:51)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 3
19.10.2020   14:00 - 16:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:59:33)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
19.10.2020   14:00 - 16:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:59:33)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 1
19.10.2020   16:00 - 17:30
А1
Teacher: Tsvety
Граматическа практика

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:30:42)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
19.10.2020   16:00 - 17:30
А1
Teacher: Tsvety
Граматическа практика

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:30:42)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
SP
19.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Developing Everyday English

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:00:59)

Групи: SPEAKING PLUS
2
19.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 39 - Wh- Questions, Unit 40 - Adverbs of Frequency, Unit 41 - Like/Love/Enjoy/Hate Doing Something

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:32:15)

Групи: Ниво 2
4
19.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 112 - Grammar Revision; Unit 113 - Relative Pronouns. Relative Clauses; Unit 114 - Relative Pronouns; Unit 115 - Relative Pronouns (Necessary or not), Unit 116 - Present Perfect Continuous;

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:32:08)

Групи: Ниво 4
6
19.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Units 181 - Defining and non-defining relative clauses, Unit 182 - Defining and non-defining relative clauses. Grammar exercises., Unit 183 - Expressing Quantity

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:38:33)

Групи: Ниво 6 OPEN CLASS ENGLISH
OCE
19.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Units 181 - Defining and non-defining relative clauses, Unit 182 - Defining and non-defining relative clauses. Grammar exercises., Unit 183 - Expressing Quantity

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:38:33)

Групи: Ниво 6 OPEN CLASS ENGLISH
3
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
19.10.2020   11:00 - 13:00
A1 - day classes
Teacher: Koce
Present simple vs Present continuous (Discussing grammar)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:51)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
19.10.2020   16:00 - 17:30
А1
Teacher: Tsvety
Граматическа практика

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:30:42)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
19.10.2020   11:00 - 13:00
A1 - day classes
Teacher: Koce
Present simple vs Present continuous (Discussing grammar)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:51)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
19.10.2020   16:00 - 17:30
А1
Teacher: Tsvety
Граматическа практика

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:30:42)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
19.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 39 - Wh- Questions, Unit 40 - Adverbs of Frequency, Unit 41 - Like/Love/Enjoy/Hate Doing Something

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:32:15)

Групи: Ниво 2
19.10.2020   14:00 - 16:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:59:33)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
19.10.2020   14:00 - 16:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:59:33)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
19.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 112 - Grammar Revision; Unit 113 - Relative Pronouns. Relative Clauses; Unit 114 - Relative Pronouns; Unit 115 - Relative Pronouns (Necessary or not), Unit 116 - Present Perfect Continuous;

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:32:08)

Групи: Ниво 4
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
19.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Units 181 - Defining and non-defining relative clauses, Unit 182 - Defining and non-defining relative clauses. Grammar exercises., Unit 183 - Expressing Quantity

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:38:33)

Групи: Ниво 6 OPEN CLASS ENGLISH
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
19.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
19.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Developing Everyday English

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:00:59)

Групи: SPEAKING PLUS
Вто
Вторник
20.10.2020
20
Ниво 1
20.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:28)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
20.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:28)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 3
20.10.2020   14:00 - 15:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:03:20)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
20.10.2020   14:00 - 15:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:03:20)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
SP
20.10.2020   15:00 - 16:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Jobs and Careers Focus

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (00:59:50)

Групи: SPEAKING PLUS
SP
20.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Our Natural World

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:02:03)

Групи: SPEAKING PLUS
1
20.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 8 - Possessive Adjectives, Unit 9 - Revision, Unit 10 - Revision Test, Unit 11 - Wh- questions

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:36:42)

Групи: Ниво 1
5
20.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Lara
Unit 153 - Revision.Tenses, Unit 154 - Different Tastes/Same Tastes, Unit 155 - Similarities. Positive Sentences, Unit 156 – Agreeing

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:29:41)

Групи: Ниво 5
3
20.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 71 - Present Simple and Present Continuous - future meaning; Unit 72 - Future Forms; Unit 73 - Revision Verb Forms; Unit 74 - Past Continuous Tense; Unit 75 - Past Continuous. Past Simple;

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:33:40)

Групи: Ниво 3
3
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
20.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:28)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
20.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 8 - Possessive Adjectives, Unit 9 - Revision, Unit 10 - Revision Test, Unit 11 - Wh- questions

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:36:42)

Групи: Ниво 1
20.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:28)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
20.10.2020   14:00 - 15:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:03:20)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
20.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 71 - Present Simple and Present Continuous - future meaning; Unit 72 - Future Forms; Unit 73 - Revision Verb Forms; Unit 74 - Past Continuous Tense; Unit 75 - Past Continuous. Past Simple;

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:33:40)

Групи: Ниво 3
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
20.10.2020   14:00 - 15:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:03:20)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
20.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Lara
Unit 153 - Revision.Tenses, Unit 154 - Different Tastes/Same Tastes, Unit 155 - Similarities. Positive Sentences, Unit 156 – Agreeing

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:29:41)

Групи: Ниво 5
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
20.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:02:42)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
20.10.2020   15:00 - 16:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Jobs and Careers Focus

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (00:59:50)

Групи: SPEAKING PLUS
20.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Our Natural World

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:02:03)

Групи: SPEAKING PLUS
Сря
Сряда
21.10.2020
21
Ниво 3
21.10.2020   11:00 - 13:00
A2 - day classes
Teacher: Koce
Common verbs. Using infinitive and gerund forms. (Често срещани глаголи, употреба на инфинитиви и герундий)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:06:26)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
21.10.2020   11:00 - 13:00
A2 - day classes
Teacher: Koce
Common verbs. Using infinitive and gerund forms. (Често срещани глаголи, употреба на инфинитиви и герундий)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:06:26)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 1
21.10.2020   14:00 - 16:00
A1
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:57:23)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
21.10.2020   14:00 - 16:00
A1
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:57:23)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 3
21.10.2020   16:00 - 17:30
А2
Teacher: Tsvety
Граматическа практика

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:32:51)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
21.10.2020   16:00 - 17:30
А2
Teacher: Tsvety
Граматическа практика

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:32:51)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
SP
21.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Debating Breaking News

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:01:11)

Групи: SPEAKING PLUS
2
21.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 42 - Shopping (Speaking and listening lesson), Unit 43 - The Clock, Unit 44 - What time is it?, Unit 45 - Grammar Revision

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:33:40)

Групи: Ниво 2
4
21.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 117 - Present Perfect Progressive Tense. Present Perfect Tense; Unit 118 - Present Perfect Progressive Tense. Present Perfect Tense - 2; Unit 119 -Listening / Reading / Speaking, Unit 120 - Tense Revision; Unit 121 - Past Perfect Continuous Tense; Un

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:30:40)

Групи: Ниво 4
6
21.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Unit 184 - Expressing Quantity, Unit 185 - Linking expressions, Unit 186 - Linking expressions 2, Unit 187 - Nouns in groups

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:36:25)

Групи: Ниво 6
5
21.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:41:42)

Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
21.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:41:42)

Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
21.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:41:42)

Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
21.10.2020   14:00 - 16:00
A1
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:57:23)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
21.10.2020   14:00 - 16:00
A1
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:57:23)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
21.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 42 - Shopping (Speaking and listening lesson), Unit 43 - The Clock, Unit 44 - What time is it?, Unit 45 - Grammar Revision

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:33:40)

Групи: Ниво 2
21.10.2020   11:00 - 13:00
A2 - day classes
Teacher: Koce
Common verbs. Using infinitive and gerund forms. (Често срещани глаголи, употреба на инфинитиви и герундий)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:06:26)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
21.10.2020   16:00 - 17:30
А2
Teacher: Tsvety
Граматическа практика

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:32:51)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
21.10.2020   11:00 - 13:00
A2 - day classes
Teacher: Koce
Common verbs. Using infinitive and gerund forms. (Често срещани глаголи, употреба на инфинитиви и герундий)

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:06:26)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
21.10.2020   16:00 - 17:30
А2
Teacher: Tsvety
Граматическа практика

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:32:51)

Групи: Ниво 3 Ниво 4
21.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 117 - Present Perfect Progressive Tense. Present Perfect Tense; Unit 118 - Present Perfect Progressive Tense. Present Perfect Tense - 2; Unit 119 -Listening / Reading / Speaking, Unit 120 - Tense Revision; Unit 121 - Past Perfect Continuous Tense; Un

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:30:40)

Групи: Ниво 4
21.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:41:42)

Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
21.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Unit 184 - Expressing Quantity, Unit 185 - Linking expressions, Unit 186 - Linking expressions 2, Unit 187 - Nouns in groups

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:36:25)

Групи: Ниво 6
21.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:41:42)

Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
21.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:41:42)

Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
21.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Debating Breaking News

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:01:11)

Групи: SPEAKING PLUS
Чет
Четвъртък
22.10.2020
22
Ниво 1
22.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:08:10)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
22.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:08:10)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
SP
22.10.2020   15:00 - 16:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Real Life Stories

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:00:14)

Групи: SPEAKING PLUS
SP
22.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
The World of Arts

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (00:58:32)

Групи: SPEAKING PLUS
1
22.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 12 - Have got. Appearance / Character, Unit 13 - Questions and Negative forms, Unit 14 - Revision Test

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:34:16)

Групи: Ниво 1
5
22.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Lara
Unit 157 - Disagreeing.Speaking Topic - Movies, Unit 158 - Make or Do, Unit 159 - Normal (Base) and Extreme (Strong) Adjectives

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:30:56)

Групи: Ниво 5
3
22.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 76 - Past Continuous. Past Simple; Unit 77 - Adjective Unit 78 - Adverbs; Unit 79 - Present Perfect Tense; Unit 80 - Present Perfect Tense;

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:40:10)

Групи: Ниво 3
3
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
22.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:08:10)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
22.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 12 - Have got. Appearance / Character, Unit 13 - Questions and Negative forms, Unit 14 - Revision Test

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:34:16)

Групи: Ниво 1
22.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:08:10)

Групи: Ниво 1 Ниво 2
22.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 76 - Past Continuous. Past Simple; Unit 77 - Adjective Unit 78 - Adverbs; Unit 79 - Present Perfect Tense; Unit 80 - Present Perfect Tense;

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:40:10)

Групи: Ниво 3
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
22.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Lara
Unit 157 - Disagreeing.Speaking Topic - Movies, Unit 158 - Make or Do, Unit 159 - Normal (Base) and Extreme (Strong) Adjectives

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:30:56)

Групи: Ниво 5
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
22.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:03:43)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
22.10.2020   15:00 - 16:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Real Life Stories

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:00:14)

Групи: SPEAKING PLUS
22.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
The World of Arts

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (00:58:32)

Групи: SPEAKING PLUS
Пет
Петък
23.10.2020
23
Ниво 5
23.10.2020   11:00 - 13:00
B1 - day classes
Teacher: Koce
Prepositions & Conjunctions

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:05:47)

Групи: Ниво 5 Ниво 6
Ниво 6
23.10.2020   11:00 - 13:00
B1 - day classes
Teacher: Koce
Prepositions & Conjunctions

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:05:47)

Групи: Ниво 5 Ниво 6
Ниво 7
23.10.2020   16:00 - 18:00
Advanced English Grammar & Speaking
Teacher: Koce

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:01:58)

Групи: Ниво 7
7
23.10.2020   19:00 - 20:30
Problem points of English Upper-intermediate & Advanced
Teacher: Koce

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:33:01)

Групи: Ниво 7
3
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
23.10.2020   11:00 - 13:00
B1 - day classes
Teacher: Koce
Prepositions & Conjunctions

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:05:47)

Групи: Ниво 5 Ниво 6
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
23.10.2020   11:00 - 13:00
B1 - day classes
Teacher: Koce
Prepositions & Conjunctions

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:05:47)

Групи: Ниво 5 Ниво 6
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
23.10.2020   16:00 - 18:00
Advanced English Grammar & Speaking
Teacher: Koce

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (02:01:58)

Групи: Ниво 7
23.10.2020   19:00 - 20:30
Problem points of English Upper-intermediate & Advanced
Teacher: Koce

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:33:01)

Групи: Ниво 7
23.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class

Приключил клас

Налични записи:
Видео 1 (01:56:46)
Видео 2 (00:05:08)

Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
Съб
Събота
24.10.2020
24
Ниво 3
Днес 10:00 - 11:30
A2 Speaking
Teacher: Tsvety
Разговорен урок
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
Днес 10:00 - 11:30
A2 Speaking
Teacher: Tsvety
Разговорен урок
Групи: Ниво 3 Ниво 4
SP
Днес 14:00 - 15:30
Speaking plus
Teacher: Lara
-
Групи: SPEAKING PLUS
7
Днес 16:00 - 17:30
B2
Teacher: Sheleen
Business English
Групи: Ниво 7
3
Днес 17:30 - 19:00
Weekend talk
Teacher: Jennie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6
4
Днес 17:30 - 19:00
Weekend talk
Teacher: Jennie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6
5
Днес 17:30 - 19:00
Weekend talk
Teacher: Jennie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6
6
Днес 17:30 - 19:00
Weekend talk
Teacher: Jennie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6
3
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
Днес 10:00 - 11:30
A2 Speaking
Teacher: Tsvety
Разговорен урок
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Днес 17:30 - 19:00
Weekend talk
Teacher: Jennie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
Днес 10:00 - 11:30
A2 Speaking
Teacher: Tsvety
Разговорен урок
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Днес 17:30 - 19:00
Weekend talk
Teacher: Jennie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
Днес 17:30 - 19:00
Weekend talk
Teacher: Jennie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
Днес 17:30 - 19:00
Weekend talk
Teacher: Jennie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
Днес 16:00 - 17:30
B2
Teacher: Sheleen
Business English
Групи: Ниво 7
Днес 19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
Днес 14:00 - 15:30
Speaking plus
Teacher: Lara
-
Групи: SPEAKING PLUS
Нед
Неделя
25.10.2020
25
1
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
2
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
3
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
4
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
1
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
2
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
3
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
5
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
6
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
Ниво 1
25.10.2020   15:00 - 16:30
A1
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
25.10.2020   15:00 - 16:30
A1
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 3
25.10.2020   17:00 - 18:30
А2
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
25.10.2020   17:00 - 18:30
А2
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 3 Ниво 4
3
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   15:00 - 16:30
A1
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 1 Ниво 2
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   15:00 - 16:30
A1
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 1 Ниво 2
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   17:00 - 18:30
А2
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   17:00 - 18:30
А2
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
Пон
Понеделник
25.10.2020
25
1
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
2
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
3
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
4
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
1
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
2
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
3
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
5
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
6
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
Ниво 1
25.10.2020   15:00 - 16:30
A1
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
25.10.2020   15:00 - 16:30
A1
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 3
25.10.2020   17:00 - 18:30
А2
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
25.10.2020   17:00 - 18:30
А2
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 3 Ниво 4
3
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   15:00 - 16:30
A1
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 1 Ниво 2
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   15:00 - 16:30
A1
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 1 Ниво 2
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   17:00 - 18:30
А2
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   10:30 - 12:00
А1/А2
Teacher: Desislava
Разговорен урок
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   12:00 - 13:30
А1/A2
Teacher: Iva
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2 Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   17:00 - 18:30
А2
Teacher: Koce
Упражнения
Групи: Ниво 3 Ниво 4
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   19:00 - 20:30
Evening talk
Teacher: Anna
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
25.10.2020   13:30 - 15:00
Speaking plus
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 SPEAKING PLUS
Вто
Вторник
26.10.2020
26
Ниво 1
26.10.2020   11:00 - 13:00
A1 - day classes
Teacher: Koce
Easy Conversations (тематични диалози)
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
26.10.2020   11:00 - 13:00
A1 - day classes
Teacher: Koce
Easy Conversations (тематични диалози)
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 3
26.10.2020   14:00 - 16:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
26.10.2020   14:00 - 16:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 1
26.10.2020   16:00 - 17:30
А1
Teacher: Tsvety
Граматическа практика
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
26.10.2020   16:00 - 17:30
А1
Teacher: Tsvety
Граматическа практика
Групи: Ниво 1 Ниво 2
SP
26.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Developing Everyday English
Групи: SPEAKING PLUS
2
26.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 46 - Degrees of Comparison, Unit 47 - Degrees of Comparison 2, Unit 48 - Ordinal numbers. Dates. Prepositions of time
Групи: Ниво 2
4
26.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 123 - Grammar; Unit 124 - Indirect Commands and; Unit 125 - Polite Requests for Information; Unit 126 - Reported Statements, Unit 127 - Reported Wh- Questions;
Групи: Ниво 4
6
26.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Unit 188 - Need, Unit 189 - Linking Verbs, Unit 190 - Likely
Групи: Ниво 6
3
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
26.10.2020   11:00 - 13:00
A1 - day classes
Teacher: Koce
Easy Conversations (тематични диалози)
Групи: Ниво 1 Ниво 2
26.10.2020   16:00 - 17:30
А1
Teacher: Tsvety
Граматическа практика
Групи: Ниво 1 Ниво 2
26.10.2020   11:00 - 13:00
A1 - day classes
Teacher: Koce
Easy Conversations (тематични диалози)
Групи: Ниво 1 Ниво 2
26.10.2020   16:00 - 17:30
А1
Teacher: Tsvety
Граматическа практика
Групи: Ниво 1 Ниво 2
26.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 46 - Degrees of Comparison, Unit 47 - Degrees of Comparison 2, Unit 48 - Ordinal numbers. Dates. Prepositions of time
Групи: Ниво 2
26.10.2020   14:00 - 16:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
26.10.2020   14:00 - 16:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
26.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 123 - Grammar; Unit 124 - Indirect Commands and; Unit 125 - Polite Requests for Information; Unit 126 - Reported Statements, Unit 127 - Reported Wh- Questions;
Групи: Ниво 4
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
26.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Unit 188 - Need, Unit 189 - Linking Verbs, Unit 190 - Likely
Групи: Ниво 6
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
26.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
26.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Developing Everyday English
Групи: SPEAKING PLUS
Сря
Сряда
27.10.2020
27
Ниво 1
27.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
27.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 3
27.10.2020   14:00 - 15:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
27.10.2020   14:00 - 15:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
SP
27.10.2020   15:00 - 16:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Jobs and Careers Focus
Групи: SPEAKING PLUS
SP
27.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Our Natural World
Групи: SPEAKING PLUS
1
27.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Desislava
Unit 15 - Reading and Speaking, Unit 16 - There is / There are, Unit 17 - There is / There are. Questions and negative forms, Unit 18 - Rooms in the house. Furniture
Групи: Ниво 1
5
27.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 160 - Verbs Followed By Prepositions, Unit 161 - Verbs Followed By Prepositions 2, Unit 162 - Infinitive of Purpose, Unit 163 - So That/In case
Групи: Ниво 5
3
27.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 81 - How Long? Since / For; Unit 82 -Present Perfect / Past Simple; UNIT 83 - Present Perfect / Past Simple; Unit 84 - Revision ;Unit 85 - Listening and Speaking;
Групи: Ниво 3
3
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
27.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене
Групи: Ниво 1 Ниво 2
27.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Desislava
Unit 15 - Reading and Speaking, Unit 16 - There is / There are, Unit 17 - There is / There are. Questions and negative forms, Unit 18 - Rooms in the house. Furniture
Групи: Ниво 1
27.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене
Групи: Ниво 1 Ниво 2
27.10.2020   14:00 - 15:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
27.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 81 - How Long? Since / For; Unit 82 -Present Perfect / Past Simple; UNIT 83 - Present Perfect / Past Simple; Unit 84 - Revision ;Unit 85 - Listening and Speaking;
Групи: Ниво 3
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
27.10.2020   14:00 - 15:00
A2
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
27.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 160 - Verbs Followed By Prepositions, Unit 161 - Verbs Followed By Prepositions 2, Unit 162 - Infinitive of Purpose, Unit 163 - So That/In case
Групи: Ниво 5
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
27.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
27.10.2020   15:00 - 16:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Jobs and Careers Focus
Групи: SPEAKING PLUS
27.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Our Natural World
Групи: SPEAKING PLUS
Чет
Четвъртък
28.10.2020
28
Ниво 3
28.10.2020   11:00 - 13:00
A2 - day classes
Teacher: Koce
Mini-Novels (Reading, Listening & Speaking)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
28.10.2020   11:00 - 13:00
A2 - day classes
Teacher: Koce
Mini-Novels (Reading, Listening & Speaking)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 1
28.10.2020   14:00 - 16:00
A1
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
28.10.2020   14:00 - 16:00
A1
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 3
28.10.2020   16:00 - 17:30
А2
Teacher: Tsvety
Граматическа практика
Групи: Ниво 3 Ниво 4
Ниво 4
28.10.2020   16:00 - 17:30
А2
Teacher: Tsvety
Граматическа практика
Групи: Ниво 3 Ниво 4
SP
28.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Debating Breaking News
Групи: SPEAKING PLUS
2
28.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 49 - No Article, Unit 50 - Conjunctions, Unit 51 - Present Progressive and Present Simple, Unit 52 - Reading/Listening and Speaking. Retelling Stories.
Групи: Ниво 2
4
28.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 128 - Indirect General Questions; Unit 129 - Reporting Grammar; Unit 130 – Reporting, Unit 131 - Wishes About The Present; Unit 132 - Wishes About The Past; Unit 133 - Criticism About The Past
Групи: Ниво 4
6
28.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Unit 191 - Revision, Unit 192 - Listening, Reading, Speaking, Unit 193 - Vocabulary. Company Organisation, Unit 194 - Vocabulary. Appointments and Applications
Групи: Ниво 6
5
28.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
28.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
28.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
28.10.2020   14:00 - 16:00
A1
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2
28.10.2020   14:00 - 16:00
A1
Teacher: Koce
Speaking class (Разговорен урок)
Групи: Ниво 1 Ниво 2
28.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 49 - No Article, Unit 50 - Conjunctions, Unit 51 - Present Progressive and Present Simple, Unit 52 - Reading/Listening and Speaking. Retelling Stories.
Групи: Ниво 2
28.10.2020   11:00 - 13:00
A2 - day classes
Teacher: Koce
Mini-Novels (Reading, Listening & Speaking)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
28.10.2020   16:00 - 17:30
А2
Teacher: Tsvety
Граматическа практика
Групи: Ниво 3 Ниво 4
28.10.2020   11:00 - 13:00
A2 - day classes
Teacher: Koce
Mini-Novels (Reading, Listening & Speaking)
Групи: Ниво 3 Ниво 4
28.10.2020   16:00 - 17:30
А2
Teacher: Tsvety
Граматическа практика
Групи: Ниво 3 Ниво 4
28.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 128 - Indirect General Questions; Unit 129 - Reporting Grammar; Unit 130 – Reporting, Unit 131 - Wishes About The Present; Unit 132 - Wishes About The Past; Unit 133 - Criticism About The Past
Групи: Ниво 4
28.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
28.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Maria
Unit 191 - Revision, Unit 192 - Listening, Reading, Speaking, Unit 193 - Vocabulary. Company Organisation, Unit 194 - Vocabulary. Appointments and Applications
Групи: Ниво 6
28.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
28.10.2020   20:40 - 22:40
Evening talk
Teacher: Tsvety
Speaking class
Групи: Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
28.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Debating Breaking News
Групи: SPEAKING PLUS
Пет
Петък
29.10.2020
29
Ниво 1
29.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене
Групи: Ниво 1 Ниво 2
Ниво 2
29.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене
Групи: Ниво 1 Ниво 2
SP
29.10.2020   15:00 - 16:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Real Life Stories
Групи: SPEAKING PLUS
SP
29.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
The World of Arts
Групи: SPEAKING PLUS
1
29.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Desislava
Unit 19 - Indefinite Pronouns (Some, any, no). Food, Unit 20 - Some, any, no. Grammar practice, Unit 21 - A lot of / much / many, Unit 22 - Demonstratives. This / That / These / Those
Групи: Ниво 1
5
29.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 164 - Unless, Unit 165 - Revision, Unit 166 - Revision. Question Words. Questions
Групи: Ниво 5
3
29.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 86 - About You (Introduction to; Unit 87 - The Past and The Present; Unit 88 - Future Activities. Making Arrangements; Unit 89 - Present Perfect (Present Perfect/Past Simple); Unit 90 - So / Such;
Групи: Ниво 3
3
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
29.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене
Групи: Ниво 1 Ниво 2
29.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Desislava
Unit 19 - Indefinite Pronouns (Some, any, no). Food, Unit 20 - Some, any, no. Grammar practice, Unit 21 - A lot of / much / many, Unit 22 - Demonstratives. This / That / These / Those
Групи: Ниво 1
29.10.2020   11:00 - 13:00
Elementary course A1
Teacher: Koce
Основна граматика и умения за говорене
Групи: Ниво 1 Ниво 2
29.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Tsvety
Unit 86 - About You (Introduction to; Unit 87 - The Past and The Present; Unit 88 - Future Activities. Making Arrangements; Unit 89 - Present Perfect (Present Perfect/Past Simple); Unit 90 - So / Such;
Групи: Ниво 3
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
29.10.2020   19:00 - 20:30
Grammar
Teacher: Koce
Unit 164 - Unless, Unit 165 - Revision, Unit 166 - Revision. Question Words. Questions
Групи: Ниво 5
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
29.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
29.10.2020   15:00 - 16:00
Speaking plus
Teacher: Lara
Real Life Stories
Групи: SPEAKING PLUS
29.10.2020   18:00 - 19:00
Speaking plus
Teacher: Lara
The World of Arts
Групи: SPEAKING PLUS
Съб
Събота
30.10.2020
30
Ниво 5
30.10.2020   11:00 - 13:00
B1 - day classes
Teacher: Koce
From the news (Reading, Listening & Speaking)
Групи: Ниво 5 Ниво 6
Ниво 6
30.10.2020   11:00 - 13:00
B1 - day classes
Teacher: Koce
From the news (Reading, Listening & Speaking)
Групи: Ниво 5 Ниво 6
Ниво 7
30.10.2020   16:00 - 18:00
Advanced English Grammar & Speaking
Teacher: Koce
Групи: Ниво 7
7
30.10.2020   19:00 - 20:30
Problem points of English Upper-intermediate & Advanced
Teacher: Koce
Групи: Ниво 7
3
30.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
4
30.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
5
30.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
6
30.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4 Ниво 5 Ниво 6 Ниво 7
7
30.10.2020   20:30 - 22:30
Evening talk
Teacher: Leonie
Speaking class
Групи: Ниво 3 Ниво 4